KLIKNIJ NA ZDJĘCIE POSTACI!

Przyjaciele Cioci Chrum-Chrum

swinka

W grupie PRZYJACIÓŁ CIOCI CHRUM-CHRUM Misia Uszatka wita radosnych dzieci tłum. Pani Anetka z panią Dyrektor w grupie tej pracują, a dzieci jak swe największe skarby traktują. Z uśmiechem pomoże pani Ania i pani Sabinka, dlatego szczęśliwa jest tu każda istotka.

Przyjaciele Pajacyka Bimbamboma – filia Żłobka nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu

pajacyk

W grupie PRZYJACIÓŁ PAJACYKA BIMBAMBOMA każda buzia jest zadowolona! Pani Asia i pani Ania z uśmiechem każdego wita, oraz o samopoczucie zapyta.

Przyjaciele Pieska Burka

piesek

W grupie PRZYJACIÓŁ PIESKA BURKA pani Ania z panią Bożenką  pracują, co dzień ciekawostki dla dzieci szykują. Na spacerze czy obiedzie, pani Jola nikogo nie zawiedzie.

Przyjaciele Kogucika

kogucik

PRZYJACIELE KOGUCIKA to grupa pani Kasi, która przy muzyce uczy i bawi, w smutku nikogo nie zostawi. Pani Agatka swą osobą daje dzieciom spokój i radość nową. Pani Alinka działania grupy wspiera, razem z nimi skarby zbiera.

Przyjaciele Zajączka Skoczka

zajac

PRZYJACIELE ZAJĄCZKA SKOCZKA szeroko się uśmiechają. Tak pani Justynka i pani Asia dzieci swe witają, w świat mowy wprowadzają. Pani Dorota grupie chętnie pomoże, zawsze im towarzyszy: w sali i na dworze.