KLIKNIJ NA ZDJĘCIE POSTACI!

Przyjaciele Cioci Chrum-Chrum

swinka

W grupie PRZYJACIÓŁ CIOCI CHRUM-CHRUM Misia Uszatka wita radosnych dzieci tłum. Pani Ania z panią Dyrektor w grupie tej pracują, a dzieci jak swe największe skarby traktują. Z uśmiechem pomoże pani Ania i pani Jola, dlatego szczęśliwa jest tu każda istotka.

Przyjaciele Pajacyka Bimbamboma – filia Żłobka nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu

pajacyk

W grupie PRZYJACIÓŁ PAJACYKA BIMBAMBOMA każda buzia jest zadowolona! Pani Asia i pani Ania z uśmiechem każdego wita, oraz o samopoczucie zapyta.

Przyjaciele Pieska Burka

piesek

W grupie PRZYJACIÓŁ PIESKA BURKA pani Kasia z panią Agatą  pracują, co dzień ciekawostki dla dzieci szykują. Na spacerze czy obiedzie, pani Alinka nikogo nie zawiedzie.

Przyjaciele Kogucika

kogucik

PRZYJACIELE KOGUCIKA to grupa pani Asi, która przy muzyce uczy i bawi, w smutku nikogo nie zostawi. Pani Justynka swą osobą daje dzieciom spokój i radość nową. Pani Dorotka działania grupy wspiera, razem z nimi skarby zbiera.

Przyjaciele Zajączka Skoczka

zajac

PRZYJACIELE ZAJĄCZKA SKOCZKA szeroko się uśmiechają. Tak pani Anetka i pani Bożenka dzieci swe witają, w świat mowy wprowadzają. Pani Sabinka grupie chętnie pomoże, zawsze im towarzyszy: w sali i na dworze.