zxc Dzień Pluszowego Misia | Przedszkole Publiczne nr 22

Dzień Pluszowego Misia

26 listopada 2018

„Pluszowy miś , z wystawy miś
Na spacer chciał , do dzieci iść
A że był zuch , ten dzielny miś
Zastukał do , przedszkolnych drzwi…”

W poniedziałek 26 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu wyjątkowe święto Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji dzieci odwiedził wyjątkowy gość Miś Uszatek, który przygotował mnóstwo niespodzianek. Na ten dzień sale przedszkolne zostały zaczarowane w sale sportu, zdrowego odżywiania, relaksu i twórczości plastycznej. W każdej sali czekały na dzieci różne zadania za wykonanie których, każdy przedszkolak otrzymywał pieczątkę. Za prawidłowe wykonanie wszystkich zadań przygotowanych przez Misia i zdobycie 4 pieczątek dzieci otrzymały „małe co nieco” od naszego dzisiejszego honorowego gościa – Misia Uszatka.