zxc Piknik z Misiem Uszatkiem | Przedszkole Publiczne nr 22

Piknik z Misiem Uszatkiem

8 czerwca 2018

Uroczyście świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty podczas Pikniku z Misiem Uszatkiem w dniu 30 maja 2018r.
Pogoda nas rozpieściła i spokojnie mogliśmy uświetnić ten dzień zarówno licznymi zabawami na ogrodzie przedszkolnym jak i rozpoczynającymi tę zacną imprezę występami dzieci i wręczanymi podarunkami. Życzenia na dzień Mamy i Taty wypowiedziane przez dziecko to najcenniejszy skarb – było dużo szczęścia. W czasie pikniku odwiedziła nas Straż pożarna, bryczka z konikami od dziadka Olafka i Liwii, gromada piesków – malamutów Państwa Kita oraz Mażoretki – Zespół Perełki z Reńskiej Wsi pod kierownictwem Pani Dominiki. Cieszącą się atrakcją był zamek dmuchany ufundowany przez firmę Espero. Oprócz wymienionych zabaw atrakcyjne było  malowanie buźki przez uczniów z Zespołu Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu, stylizacja paznokci wykonywana przez nasze przedszkolne mamusie: Jeremiego i Leny oraz balonowe zwierzątka. Nowością był basen pełen maskotek skąd każdy mógł wyłowić jedną dla siebie. Nikt nie mógł chodzić głodny ponieważ każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasze Panie rozpieściły podniebienia dzieci i rodzin lodami swojskiej roboty, owocowymi kubeczkami i szaszłykami, ale także zdrowymi przez siebie produkowanymi hamburgerami oraz ogóreczkiem ze smalczykiem czy grillem. Festyn zakończyła uroczyście Rodzinna Sztafeta Radości,w której wzięli udział rodzice i dzieci. Cała imprezę ozdobił w melodie nasz tatuś Pan Sebastian. Każdemu z osobna i wszystkim razem za każdy czyn ten duży i ten malutki, a jakże ważny serdecznie dziękujemy i już zapraszamy na następne nasze wspólne świętowania.