Pożegnanie sześciolatków

13 czerwca 2017

„Dzisiaj jest dzień ważny, wszyscy o tym wiemy, bo my sześciolatki do szkoły idziemy…”

Dnia 9 czerwca o godz. 16:00 najstarsza grupa rozpoczęła swym występem pt.: „Calineczka” uroczystość pożegnania przedszkola. Była to inscenizacja bajki połączona z nowoczesną aranżacją muzyczną. Gośćmi specjalnymi tego wydarzenia była Pani Prezydent Miasta Sabina Nowosielska, Pan Prezydent Wojciech Jagiełło oraz Proboszcz Parafii p.w. Ducha Św. i NMP ks. Edward Bogaczewicz. Dzieci otrzymały podziękowania od 5-latków, pamiątkowe dyplomy, birety oraz prezenty. Następnie wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Ale to nie koniec atrakcji, które czekały na nasze dzieci. Wieczorem przedszkole odwiedziła Nocka-Gwiazdka, która przygotowała szereg zadań do wykonania. Nagrodą za dobrze wykonane zadanie były klucze, które prowadziły nas do skarbu. W końcu dzieci odnalazły skarb, który zawierał w sobie wiele drobnych upominków. Dzieci zmęczone, ale bardzo szczęśliwe zjadły kolację, przebrały się w pidżamy, umyły się i rozpoczęła się „Zielona noc”.